Ta kontakt med Trondheim Turmarsjforening!

Meny:

Alltid til tjeneste!

Her finner du kontaktinfo over en del av dem som er med i styre og stell i foreningen. Hvis du vil vite mer om oss eller det vi holder på med, er det bare å ta kontakt. (Ta bort mellomrom foran og bak '@' når du sender mail).

Navn Verv Telefon Mail-adresse
Brit Solli Isachsen Leder 90063521 brit.s.isachsen @ nord.no
Anne Mette Hybertsen Nestleder 99294317 anne.mette.hybertsen @ klp.no
Amanda Selven Sekretær 91820022 amandaselven @ outlook.com
Magnar Bakken Kasserer 97498156 magnarbakken @ hotmail.com
Svein Renolen Styremedlem 91184395 svereno @ online.no
Møyfrid Grosberghaugen Leder Løypekomitéen 90775987 moyfrid44 @ me.com
Astrid Nordmark Dahl Leder Forpleiningskomitéen 93424027 astrid @ bergersenarkitektur.no
Roar Bardal Leder Rundvandringskomitéen 90517980 roar @ bardal.no
Kjellvår Eriksen Leder Turkomitéen 47414708 kjellvar.eriksen @ gmail.com
Morten Selven Leder PR-komitéen 91546362 mortenselven @ outlook.com
Bjarne Stangnes Leder Redaksjonskomitéen 95082143 bhstang @ online.no
Magnar Bakken Ansvarlig Byvandring 97498156 magnarbakken @ hotmail.com
Bjarne Stangnes Leder Valgkomitéen 95082143 bhstang @ online.no
Sylwia Skorstad Ansvarlig Facebook 41491216 sylwia.skorstad @ gmail.com
Per H. Sæbø Webmaster 97062458 perhsabo @ ntebb.no